ODWOŁANIE PIELGRZYMEK

Drodzy pracownicy Służby Zdrowia!!!

 

Od 22-24 maja planowaliśmy nasze piesze pielgrzymowanie na Jasną Górę. Niestety z powodów epidemicznych jestem zmuszony odwołać pielgrzymowanie w takiej formie. Na pewno nasza delegacja będzie obecna na samej Eucharystii na Jasnej Górze, w niedzielę 24 maja. Osobom, które już wpłaciły zaliczki na pielgrzymkę zostaną one zwrócone.

Odwołujemy także nasze dwudniowe pielgrzymowanie na beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego zaplanowane w dniach 6-7 czerwca 2020 r. To nie znaczy, że nie będziemy na beatyfikacji. Czekamy na informacje na temat tego wydarzenia. Być może pojedziemy na samą beatyfikację podstawionym pociągiem, tak jak to wcześniej było planowane. Oczywiście każdemu kto zapłacił za nocleg, koszty zostaną zwrócone.

Dla osób, które dostały faktury za nocleg w domu Izby Lekarskiej, prosiłbym o napisanie do Izby Lekarskiej osobistego maila: „Z powodów pandemicznych odwołuję mój nocleg zarezerwowany w Warszawie z 6/7 czerwca, w waszym ośrodku. Mój numer faktury (podać numer faktury)” i proszę o przesłanie takiej wiadomości na maila: a.szatanik@izba-lekarska.org.pl

 

Jestem z Wami w tym trudnym dla was czasie i zapewniam o mojej modlitwie.

 

Ks. Marcin Niesporek – wasz duszpasterz